Вирівнювання зубів капами

Прозора альтернатива брекетів
ПРОЗОРІ КАПИ
Це давно визнана в усьому світі технологія, яка прийшла на зміну класичним брекет-систем і здатна справитись з неправильним прикусом швидше, комфортніше і безпечніше. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче вирівняти свої зуби без обмеження свободи і зміни способу життя.
РЕЗУЛЬТАТИ
ЛІКУВАННЯ КАПАМИ
Запишіться на консультацію прямо зараз
Хотіли б такий результат?
ЯК
ЦЕ ПРАЦЮЄ?
Лікування складається з набору прозорих зйомних кап - елайнерів, які потрібно постійно носити і міняти приблизно кожних 2 тижні. Зуби поступово будуть змінювати своє положення від однієї капи до іншої, досягаючи очікуваного результату згідно з розробленим лікарем цифрового плану лікування.
ЦИФРОВИЙ ПЛАН ЛІКУВАННЯ
Це 3D моделювання поступових рухів зубів з урахуванням всіх Ваших індивідуальних вимог і побажань, який створюється лікарем ще до початку лікування і завдяки якому Ви зможете побачити:

- Скільки часу буде лікування?
- Скільки потрібно елайнерів для досягнення результату?
- Як буде виглядати Ваша посмішка ще до початку лікування?
- Процес вирівнювання і кожен рух зубів з різних ракурсів
ПЕРЕВАГИ
ВИКОРИСТАННЯ КАПІВ
ШВИДКІСТЬ
Лікування з капами проходить в 2-3 рази швидше, в порівнянні з класичними брекет-системами, які покликані витягати всі зуби одночасно по формі дуги. У випадку з лікуванням капами відбувається комп'ютерний розрахунок того, на які конкретно зуби і в який інтервал часу необхідно прикладати оптимальну силу, за рахунок чого досягається максимально швидкий результат.
ЕСТЕТИКА
На відміну від брекетів елайнери практично не помітні в роті тому що виготовлені зі спеціального, прозорого і м'якого полімерного матеріалу медичного призначення. До того ж, Ви можете їх надягати і знімати в залежності від ситуації (прийом їжі, чистка зубів, урочисті заходи і т.д.)
ПЕРЕДБАЧУВАНІСТЬ
Ви зможете побачити, як буде виглядати Ваша посмішка ще до початку лікування завдяки цифровому плану лікування. За допомогою 3D сканування і комп'ютерного моделювання лікар може в точності до долі міліметра спланувати майбутнє становище Ваших зубів і стан прикусу.
ЕФФЕКТИВНІСТЬ
Капи прекрасно справляються не тільки з випадками середньої складності (криві і виступаючі зуби) але і з найскладнішими випадками (включаючи серйозні аномалії прикусу) дуже часто навіть краще, ніж брекет-системи.
КОМФОРТ
Ви можете вживати будь-яку їжу без обмежень, як і в повсякденному житті! А завдяки запатентованому термопластичних матеріалів і максимальному прилягання до зубів звикання до капів триватиме всього декілька днів.
БЕЗПЕКА
Капи не мають металевих елементів за рахунок чого вони не дратують слизову оболонку. Також вони не натирають щоки і ясна і не викликають больових відчуттів, при цьому, самі зуби демініралізіруются менше, ніж з брекет-системами.
Почніть посміхатись частіше!
*Ми зберігаємо Ваші дані в безпеці
ПОРІВНЯННЯ
КАП И БРЕКЕТІВ
РЕЗУЛЬТАТИ
ВАРТІСТЬ: 1000-5000€
В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД КОНКРЕТНОГО ВИПАДКУ
Точну вартість лікування і його тривалість можливо визначити тільки під час консультації та після аналізу конкретно Вашого випадку порушення зубного ряду і аномаліях прикусу.
Більше інформації і кейсів
Київ, вулиця Предславинська 39
Адрес