ОТБЕЛИВАНИЕ ЗУБОВ
С ГАРАНТИЕЙ 5 ЛЕТ
единственным в Украине безопасным BIO-Лазером с гарантией 5 лет
ОТБЕЛИВАНИЕ ЗУБОВ С ГАРАНТИЕЙ 5 ЛЕТ
Единственным в Украине зеленым BIO-Лазером
ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ З ГАРАНТІЄЮ 5 РОКІВ
Єдиним в Україні зеленим BIO-Лазером
Що конкретно ВИ ОТРИМУЄТЕ
ГАРАНТІЮ >5 РОКІВ

Ми єдині в Україні, хто вимірює колір і білизну кожного зуба приладом VITA Easy Shade і фіксуємо це юридично. Якщо ефект відбілювання погіршиться - ми виправимо це безкоштовно

ТРИ РІВНЯ БЕЗПЕКИ

Ми обстежуємо емаль під мікроскопом на наявність тріщин, ерозії та дефектів. Аналізуємо чутливість зубів і стан ясен PSR-тестом

ТУРБОТА 24/7

«Прийшов - відбілив - Пішов» - це НЕ ПРО НАС! Ми на зв'язку 24/7 щоб забезпечити довгостроковий результат без прояву чутливості, больових відчуттів, білих плям на зубах

1
2
3
Что конкретно ВЫ ПОЛУЧАЕТЕ
ГАРАНТИЮ >5 ЛЕТ
Мы единственные в Украине, кто измеряет цвет и белизну каждого зуба прибором VITA Easy Shade и фиксирует это юридически. Если эффект отбеливания ухудшится - мы исправим это бесплатно
ТРИ УРОВНЯ БЕЗОПАСНОСТИ
Мы обследуем эмаль под микроскопом на наличие трещин, эрозии, дефектов. Анализируем чувствительность зубов и состояние десны PSR-тестом
ЗАБОТА 24/7
«Пришел - Отбелил - Ушел» — это НЕ ПРО НАС! Мы постоянно с вами на связи 24/7, чтобы обеспечить долгосрочный результат без проявления чувствительности, болевых ощущений, белых пятен на зубах
1
2
3
Запишись на відбілювання зараз
Запишись на отбеливание сейчас
ПОСМІШКИ
наших клієнтів
Результат Відбілювання Через 1 рік
"КОЛЬОРУ ЗУБА"
©
ПАСПОРТ
Залиште заявку на консультацію
"Плюси" і "мінуси" систем відбілювання:
ЦЕ ТРЕБА ЗНАТИ
⇊⠀РАСКРЫТЬ ТАБЛИЦУ⠀⇊
ВИСНОВКИ після порівняння
Менш агресивні
Це самостійне і відбілювання дешевими системами, які дають дуже короткостроковий ефект (1-3 міс).
Це Beyond, Zoom 1-4, відбілювання червоним лазером, які дають більш тривалий ефект (3-6 міс), АЛЕ! є вкрай небезпечними для Ваших зубів (підвищують температуру нерва і чутливість зубів, яка не знімається навіть знеболюючими препаратами), особливо в разі повторного проведення процедури.
Більш агресивні
Всі системи відбілювання умовно можна розділити на 3 види:
Взагалі НЕ агресивні
Це комплексний підхід «White Color Lab» з використанням зеленого БІО лазера, максимально тривалим ефектом відбілювання (більше 5-ти років) і повною безпекою для зубів, тому немає підвищення температури пульпи і не потрібно повторення процедури.
Записатись на відбілювання
ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ
Як називається система і чому я раніше не чув /чула про неї?
Всі стоматологічні клініки, які пропонують процедуру відбілювання зубів спираються лише на популярність конкретної системи відбілювання, а точніше назви лампи (Zoom, Beyond і т.д.) Сама ж процедура проходить у форматі «Прийшли - Посвітили - Пішли», що не є правильним, якщо ми говоримо про безпечний на 100% і дійсно довгостроковий результт більше 1 року. У нашому випадку ми спеціально не акцентуємо увагу на самій лампі - SmartBleach 3LT, хоча вона дійсно унікальна (завдяки зеленому BIO-лазеру з довжиною хвилі 532 нм, яка змінює значення pH c нейтрального на лужної: pH 9,5-10,5) і поки що, реально, не має аналогів у світі.

Ми підкреслюємо важливість не самої лампи, а самого підходу (цілого комплексу процедур), який ми запозичили у закордонних фахівців, доповнили своїми напрацюваннями та оформили у вигляді унікального проекту під назвою Лабораторія Білого Кольору.
За рахунок чого відбувається відбілювання?
Наш унікальний комплексний підхід складається з двох етапів:


 1. Перший - це офісне відбілювання, яке тільки запускає сам процес. Для цього ми використовуємо єдиний в Україні зелений БІО лазер, який випромінює світло з зеленого діапазону спектра довжиною хвилі 532 нм. Він проникає в першу третину дентину, розщеплює його пофарбовані молекули і безпечно змінює колір емалі на білий. Дана технологія дає стабільні результати навіть при впливі на пігментовані молекули, що володіють значною стійкістю до дії пероксиду водню (наприклад, при тетрациклінових ураженнях емалі).
 2. Другий етап - це одноразове проходження процедури домашнього відбілювання за спеціальною схемою. Вона розробляється індивідуально для Вас на основі зібраної інформації ще до процедури відбілювання, а саме:
 • дані про товщину та якість емалі
 • дані про чутливість кожного зуба
 • результати PSR-тесту стану ясен
Курс домашнього відбілювання періодичний і спеціально буде коригуватися для досягнення максимального ефекту, що дозволить закріпити результат практично назавжди. Про всі коригування Вас буде інформувати персональний куратор, який закріплюється особисто за Вами.

Які є протипоказання для відбілювання зубів?
К противопоказаниям относятся:

 • неповноліття;
 • вагітність;
 • період лактації;
 • пародонтит на стадії загострення;
 • аллергія на компоненти відбілювальної системи (перевіряється);
 • онкозахворювання;
 • розлади психіки;
 • эпілепсія.
Також не рекомендується процедура відбілювання пацієнтам, які приймають антибіотики.
Чи безпечно відбілювання зубів Вашої технологією?
На сьогоднішній день технологія SmartBleach 3LT на основі зеленого лазера по праву вважається самою безпечною системою відбілювання зубів в світі, тобто вона єдина отримала міжнародний статус BIO-сумісності з тканинами організму людини. І все тому, що:

 1. Використання світла зеленого лазера відноситься до технології фотодинамічного БІО відбілювання, що на відміну від фототермічна відбілювання, не нагріває повітря пульпу (нерв) зуба і не може привести до різкого підвищення чутливості і іншим, болючим відчуттям.

 2. На відміну від всіх інших систем, в нашому випадку під час відбілювання виділяється синглетний (а не атомарний) кисень, який збільшує рівень "рН" (тобто зменшує кислотність) зубів, що не демінералізує емаль і уповільнює активність бактерій.

 3. Процедура офісного засвічування лампою відбувається всього 1 раз (без необхідності повторення), що зовсім не шкодить зубам.
Чи є чутливість під час і після відбілювання?
Процедура абсолютно безболісна. Дуже в рідких випадках можливе незначне підвищення чутливості зубів протягом 1-2 годин після офісного відбілювання. Але і воно оперативно усувається спеціальним препаратом за першим телефонним зверненням до Вашого персонального куратора, який прикріплюється особисто до Вас і постійно знаходиться на зв'язку.
Як довго буде триматися ефект?
Хоч ми і даємо Вам офіційну гарантію тільки на 5 років, ми переконані в тому, що ефект відбілювання здатний протриматися протягом всього Вашого життя, АЛЕ! за умови, що Ви чітко виконаєте всі вказівки нашого фахівця під час проходження курсу домашнього відбілювання.